ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ

 

 інвентаризація земель це детальна ревізія, яка передбачає визначення фактичних меж земельних ділянок, реєстрацію ділянок у Державний земельний кадастр,

оцінку сплати земельного податку та збір інформації для визначення

перспективних надходжень у бюджет громади 

 

 

 

 

Інвентаризацію земель ТОВ "Подільський Земельний Центр" виконує з 2014 р.

За даний період отримано практичний досвід з інвентаризації земель населених пунктів, більше 25 000 га включаючи місто обласного значення - Чернівці, а також автомобільних доріг у Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Полтавській, Чернівецькій областях

протяжністю більше 3 200 км.

Інвентаризація земель населених пунктів - це ефективний  інструмент, який дозволяє зібрати великий об’єм актуальної інформації та збільшити надходження у бюджет в розрізі земельного податку, орендної плати та проведення земельних аукціонів. 

 

Роботи з інвентаризації земель, які виконує наша компанія передаються у геоінформаційній системі, яка в комплексі з якісними даними є ефективним інструментом для управління земельними ресурсами.

 

Також якісна інвентаризація передбачає високоточне аерофотознімання території та, за потреби, актуалізацію топографічної основи. 

 

В межах інвентаризації виявляються усі земельні ділянки, в тому числі земельні ділянки, які сформовані в ДЗК на які не зареєстровані речові права, а отже не сплачується земельний податок. Проводиться робота з архівом державних актів усіх видів, які оцифровують та визначають фактичні площі землекористувань. 

 

В результаті Замовник отримує точну кількість, площу та місце розташування вільних земель, їх можливе цільове використання згідно містобудівної документації. Реєстрація таких земельних ділянок в межах інвентаризації, в перспективі, принесе громаді мільйонні надходження  у бюджет.

 

Автомобільні дороги

Інвентаризація земель в смугах відведення автомобільних доріг передбачає:

 -  встановлення смуг відведення автомобільних доріг;

 -  визначення фактичних меж земельних ділянок під автомобільними дорогами;

 -  встановлення сторонніх власників/користувачів в межах смуги відведення;

 -  моніторинг нецільового використання земель в смугах відведення (розорювання, знищення захисних насаджень, тощо);

 -  збір даних про основні елементи автомобільної дороги (вісь автомобільної дороги, зїзди, мости, труби, озеленення, тротуари, зупинки громадського транспорту).

  

   Перевагою проведення інвентаризації є, також, створення актуальних картографічних матеріалів, формування земельних ділянок та внесення відомостей про них до Державного земельного кадастру України.

 

 

ЩО МИ ОТРИМАЄМО?